Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Nur Yerlitaş'a kuliste 1 saatlik estetik "operasyon"

Özel Haber
12 Aralık 2015

Tv8 ekranlarının sevilen moda yarışması "İşte Benim Stilim"in fenomen jüri üyesi Nur Yerlitaş, geçtiğimiz Pazartesi günü Tv8 binasındaki "kulisinde" estetik operasyon geçirdi. 

Nur Yerlitaş, Microblading Kalıcı Makyaj Tekniği ile yapılan "Kaş Estetiği" operasyonu geçirdi. Yani kaşlarına, yüzünün şekline en doğru ve en güzel halini verdirtti. Kaşlarının yüzüyle olan görünümünü beğenmeyen Nur Yerlitaş, makyöz ve makyörlere de makyaj yaptırmadığı, yüzüne dokundurtmadığı için, kaşları çekimler sırasında çoğu zaman dikkat çekiyordu.

 

Normalde steril bir ortamda ve işlemi gerçekleştirecek kişinin klinik ortamında gerçekleştirilmesi gereken Microblading Kaş Estetiği işlemi, Nur Yerlitaş'a özel olarak; Engin Tan tarafından kuliste gerçekleştirildi. Türkiye’de “Kaş” güzelliği dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden biri olan İfade ve Stil Danışmanı Engin Tan, Nur Yerlitaş için "Yarı steril" bir ortam sağlayıp, ardından ekip ve ekipmanını kulise sokarak, Nur Yerlitaş'ın kaşlarını yeniden yarattı. 15 dakikalık işlem, lokal anesteziyle birlikte toplam 1 saat sürdü.

ÜNLÜ MODACI OPERASYONDAN 10 DAKİKA SONRA YAYINA ÇIKTI!

Nur Yerlitaş, işlem bittikten tam 10 dakika sonra çekimler için jüri koltuğuna oturdu. Yerlitaş'ı yorgun gösteren kaş'larının yerine de fresh ve dinç gösteren yeni kaşları geldi.

İŞTE YENİ KAŞLAR

 

İfade ve Stil Danışmanı Engin Tan, Nur Yerlitaş'a yaptığı yeni kaşlar için, "Yaptığım işlem çok doğal olduğu için, ekran hata kabul etmemesine rağmen, yapıldığı an Nur Hanım ekrana çıkabildi" dedi. 

Engin Tan ve Nur Yerlitaş

İşte Nur Yerlitaş'ın kaşlarının öncesi ve sonrası:

 

Facebook Google plus Instagram Twitter