Reklam
Temiz Magazin
12 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

O Hayat Benim'de sular durulmuyor. Ezgi Asaroğlu ve Ahu Sungur'un diziden ayrılmasının ardından, diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

Özel Haber
29 Haziran 2016
O Hayat Benim'de sular durulmuyor. Ezgi Asaroğlu ve Ahu Sungur'un diziden ayrılmasının ardından, diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

O Hayat Benim Pazar günü sezon finali yaptı. 

O Hayat Benim'in son bölümünde herkesi şaşırtan gelişmeler yaşandı. Efsun ve Bahar arasındaki uçurum Sultan'ın planı ile büyüdü. Sezon finalinin ardından yeni sezonda dizide yaprak dökümü yaşandı. Ezgi Asaroğlu ve Ahu Sungur diziden ayrıldığını açıkladı...

Ahu Sungur, diziden ayrıldıktan sonra, ilk kez Temiz Magazin'e konuşmuştu. İşte o haber:

http://www.temizmagazin.com/ozel-haber/ozel-haber-ahu-sungur-o-hayat-ben...

Ahu Sungur'un ayrılığını "menajeri" aracılığıyla duyururken, Sungur'un ayrılığının hemen ardından, dizinin başrol oyuncularından Ezgi Asaroğlu'nun da diziyi bıraktığı bilgisi geldi. Dizinin bir başka başrol oyuncusu olan ve gerçek hayatlarında sevgili olan Ezgi Asaroğlu'nun ardından, Keremcem cephesinden, henüz hiçbir açıklama gelmedi. 

DAHA ÖNCE DE YEŞİM CEREN BOZOĞLU ve BİRGÜL ULUSOY DİZİYİ BIRAKMIŞTI!

Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği diziden, geçtiğimiz sezon da olaylı bir şekilde Yeşim Ceren Bozoğlu ayrılmıştı. 

Yeşim Ceren Bozoğlu'ndan kısa bir süre sonra da "Sakine" rolündeki Birgül Ulusoy diziden kendi isteğiyle ayrılmıştı. 

Yeşim Ceren Bozoğlu diziden ayrılınca, yerine usta oyuncu Oya Başar gelmiş; Oya Başar "Nuran" karakterini canlandıran Bozoğlu'nun "ablası" rolünü üstlenmişti?

 

DİZİDE NELER OLUYOR?

Bunca ayrılığın ardından, televizyon kulislerinde ise dizide neler olduğu konuşulmaya başlandı. 

Fox Tv'nin dizinin reytinglerinden memnun olduğu, yapım firması olan Pastel Film'e diziyi uzattırdığını, bu uzatılmanın devamında da "senaryo"daki gereksiz konular, izleyicinin bile eleştirdiği mantık hatalarından, oyuncuların da mutsuz olduğu ve "artık ayrılma zamanı"dır dedikleri için, yapımla yollarını ayırdıkları, en çok konuşulan konuların başında geliyor.

İŞTE DİZİYE YENİ KATILAN İSİM

O Hayat Benim'de neler olduğunu konuşulurken, diziye yeni bir isim katıldı. Ayçin İnci. Ayçin İnci, bunca ayrılanın olduğu dizi için şunları söyledi:  “O Hayat Benim önümüzde ki sezon 4. Sezonuna başlayacak. Bu da ilginin göstergesi. Pastel Yapım, daha önce çalışmış olduğum bir yapım şirketi. Ayrıca Oya Başar gibi güçlü bir oyuncu var. Oya Başar hem mesleki olarak kendime örnek aldığım hem de daha önceden ‘Benim Annem Bir Melek’ ve ‘Yusuf Yusuf’ filmlerinde birlikte çalışma fırsatı yakaladığım bir ustam, ablam. Ve onunla tekrar bir arada çalışmak fikri de benim için çok sevindirici oldu” dedi.

O Hayat Benim'de daha neler olacak, hep birlikte göreceğiz. 

 

 

Etiketler: 
Pastel Film
O Hayat Benim
Yeşim Ceren Bozoğlu
Keremcem
Ezgi Asaroğlu
Birgül Ulusoy
Ayçin İnci
Oya Başar
Ahu Sungur

Facebook Google plus Instagram Twitter