Temiz Magazin
20 Mart 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Oğuzhan Koç'a estetik operasyon! ÖZEL HABER

Özel Haber
14 Mart 2023
Oğuzhan Koç'a estetik operasyon! ÖZEL HABER

Oğuzhan Koç, beklenen büyük İstanbul depremi sebebiyle birçok ünlü ismin şehirdışına taşınmaya başlamasıyla alakalı konuştu. Şarkıcı, "Ben panikle alınan kararları çok sevmem" dedi

Etiler'de Habertürk objektiklerine takılan Oğuzhan Koç, "Arkadaşlarım ile yemek yedim. Küçük bir iş yemeğiydi yani. Artık bundan sonrasının planlamasını yapıyorduk. Tadımız yerine gelirse şarkı çıkarmak istiyoruz. Güzel de bir film yapacağız ama biraz ülkenin nabzı ile ilgili aslında. Müzik bu durumlarda ilk yasaklanan şey oluyor. Çok katılmıyorum bu duruma aslında. Müzik çok iyi bir rehabilitasyon aracı" şeklinde konuştu.

YÜZÜNDEKİ DEĞİŞİM DİKKAT ÇEKTİ

Oğuzhan Koç'ün yüzündeki değişim dikkat çekiciydi. 

Çene kemikleri belirginleşen Koç, Jawline adı verilen "çene hattı belirleme" operasyonu geçirmiş. 

JAWLİNE NEDİR?

İngilizcede jawline kelimesi çene hattı anlamına gelir. Çene hattı, çene ucundan başlayıp her iki tarafta kulağa kadar uzanan çizgidir. Çene hattı şeklini belirleyen faktörler arasında kalıtım, vücuttaki yağ oranı ve kemik yapısının biçimi bulunabilir. Bu çizginin belirgin ve net olarak izlenmesi, günümüz estetiğinde kabul gören bir anlayıştır. Jawline (çene hattı dolgusu), çene hattının daha çıkıntılı ve keskin bir görünüme sahip olması amacıyla uygulanır.