Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Özcan Deniz'in orkestrası artık Linet'in!

Özel Haber
28 Aralık 2015

Uzun zamandır "özel geceler" dışında sahneye çıkmayan, o özel gecelerde bile sıkça görünmeyen, kısacası oyunculuk, yönetmenlik, yapımcılık derken müziği arka plana atan Özcan Deniz, orkestrasını Linet'e kaptırdı. 

Bilindiği gibi, her şarkıcının kendine ait bir müzik orkestrası bulunmakta. Vokallerinden ses tesisatına, müzisyenlerine kadar; "ekip" halinde her sanatçının şahsi çalıştığı bir orkestrası var. Orkestra elemanları, konserler esnasında zaman zaman 1-2 değişiklikle sanatçının yanında yer alır, ama bunun dışında her konserde aynı ekip şarkıcıyla beraberdir. 

Uzun zamandır sahneye çıkmayan Özcan Deniz'de müziğe arka plana atınca, geçtiğimiz hafta, tüm orkestra elemanları artık Linet'le anlaştılar. Linet, bundan böyle Özcan Deniz'in eski kadrosuyla sahnede olacak.  

Geçtiğimiz hafta "Kaderimin Yazıldığı Gün" dizisinin veda yemeğinde sahneye çıkan Özcan Deniz, "Dört saat sahnedeydim. Şarkı söylemeyi özlemişim" demişti. Şarkıcı, "Yeni albüm projesi olur mu?" sorusu üzerine "Oyunculuğa ağırlık verdim. Böyle bir düşüncem yok" diye konuşmuştu. 

Facebook Google plus Instagram Twitter