Reklam
Temiz Magazin
13 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ÖZEL HABER! Ahu Sungur, O Hayat Benim'den neden ayrıldı? İlk kez Temiz Magazin'e anlattı!

Özel Haber
25 Haziran 2016
ÖZEL HABER! Ahu Sungur, O Hayat Benim'den neden ayrıldı? İlk kez Temiz Magazin'e anlattı!

 

Tam 100 bölümdür Fox Tv'nin sevilen dizisi "O Hayat Benim"de "Hülya" karakterine hayat veren Ahu Sungur, menajeri aracılığıyla, dizinin sezon finalinden sonra, dizide olmayacağını açıkladı. 

Dizinin sezon finalinde, Hülya yani Ahu Sungur, acılara ve mutluluklara sahne olan konağı yakıyor, kendisi de alevlerin arasında kalarak ölüyor. 

 

HÜLYA ATAHAN ROLÜ, ZOR BİR ROLDÜ!

Dizinin ilk bölümlerinde Hülya Atahan, eşine aşık ama egolarıyla eşini kendisinden soğutmuş, 2 çocuk annesi bir karakter olarak çıkmıştı karşımıza. Eşini, zengin ailesinin holdinginde çalıştırıyor ama, üzerinde büyük de baskı uyguluyordu. Dizinin ilerleyen bölümlerinde eşi, başka bir kadına aşık olup, "özgürlüğünü" seçince, Hülya Atahan için sıkıntılı zamanlar başlamış, ruh sağlığı da bozulmaya başlamıştı. Ahu Sungur'un hayat verdiği Hülya karakteri, dizi ilerledikçe akıl hastanesine kapatılmış, çocuklarıyla zor zamanlar geçirmiş bir Anne'ye dönüşmüş, Ahu Sungur ise bu zor rolün altından başarıyla kalkmıştı. 

 

DİZİDEN NEDEN AYRILDI?

100 bölümlük büyük bir emekten sonra, kendi isteğiyle, diziden neden ayrıldığını sorduğumuz Ahu Sungur'la Genel Yayın Yönetmenimiz Seyhan Erdağ konuştu. 

 

AHU SUNGUR. "HER ŞEYİ TADINDA BIRAKMAK GEREK!"

Ahu Sungur, ilk kez konuştuğu Temiz Magazin'e, hiçbir sorun olmadığını ifade edercesine şunları söyledi: "100 bölüm her oyuncuya kısmet olmaz. Benim için hem keyifli, hem yorucuydu bu karakteri çıkartmak. Hakkını verdiğimi düşünüyorum. Çok emek verdim. Ve hayatta insana ihanet etmeyen yegane şeyin kendi emeği olduğunu biliyorum. Hülyamı alevlerin arasında bıraktım çünkü her şeyi tadında bırakmak gerek."

Etiketler: 
Ahu Sungur
O Hayat Benim
Hülya Atahan
Pastel Film
Fox Tv

Facebook Google plus Instagram Twitter