Temiz Magazin
18 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ÖZEL HABER: Ajda Pekkan 8 aydır neden taşınamıyor?

Özel Haber
19 Nisan 2017
ÖZEL HABER: Ajda Pekkan 8 aydır neden taşınamıyor?

Temiz Magazin, Eylül ayında duyurmuştu Ajda Pekkan'ın Bahçeköy'de Saklı Koru Sitesi'ndeki evini satışa çıkardığını!

8 milyon 700 bin dolar istediği evinin fotoğrafları da ilk kez yine Temiz Magazin farkıyla yayınlanmıştı!

İŞTE O HABER:

http://www.temizmagazin.com/ozel-haber/ozel-haber-superstardan-satilik-s...

AYLAR GEÇTİ AMA EVİNİ SATAMIYOR

71 yaşındaki Ajda Pekkan, aylar önce satışa çıkardığı evini üzerinden aylar geçmesine rağmen hala satamadı, böylelikle hayalindeki yeni eve de taşınamamış oldu. Pekkan'ın yakın çevresinden gelen bilgilere göre, 71 yaşındaki ünlü şarkıcı artık şehir içinde, üstelik de apartman dairesinde oturmak istiyor. Zira ev çok büyük olduğu için, gerek ısınma, gerekse eleman çalıştırmak açısından evin büyüklüğüne, dolayısıyla harcamalarına yetişemiyor! 

EMLAKÇILAR İSTEDİĞİ PARANIN ÇOK YÜKSEK OLDUĞUNU SÖYLÜYOR AMA, AJDA PEKKAN DİNLEMİYOR!

1 yıldır el altından, 8 aydır da emlakçılar üzerinden satmaya çalıştığı evi için, emlakçıların uyarılarını dinlemeyen Ajda Pekkan'a emlakçılar istediği fiyatın çok yüksek olduğunu bile söylemişler. 850 metre kare olan evi için 8 milyon 700 bin dolar isteyen Pekkan'a "1000 metre kare evler 5 milyon dolara satılıyor" deseler de geri adım attıramamışlar. 

SADECE 200 BİN DOLAR İNDİRİM YAPTI!

Ajda Pekkan villası için sadece 200 bin dolar indirim yaptı ve 8 milyon 700 bin dolardan, 8 milyon 500 bin liraya indi. Halen emlak sitelerinde yer alan yeni fiyat bu şekilde!

HALEN BANKAYA BORCU VAR!

Ajda Pekkan, evi satın alınmadan yeni bir eve de çıkamıyor, çünkü halen satmaya çalıştığı villası için bankaya kredi ödüyor. Elinde nakit parası da olmayan Pekkan, evini satıp eline sıcak para geçip, bankaya olan borcunu kapamadan ya da bankaya olan kredi borcunu satın alacak kişiye devretmeden de çok istemesine rağmen, apartman katına çıkamıyor!

 

 

 

Etiketler: 
Ajda Pekkan
Bahçeköy