Temiz Magazin
23 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ÖZEL HABER! Ajda Pekkan süper lüks villasını satıyor!

Özel Haber
06 Eylül 2016
ÖZEL HABER! Ajda Pekkan süper lüks villasını satıyor!

Süperstar Ajda Pekkan, İstanbul Bahçeköy'de bulunan süper lüks malikanesini, yıllar önce kendi zevkine göre dekore ettirmiş, kendine astronomik ücretler ödeyerek "özel tasarım" bir yaşam alanı oluşturmuştu... Ne var ki Süperstar, ani bir kararla evini satmaya karar verdi. 

İŞTE O EV!

Süperstar'ın satmaya karar verdiği evi, medyada ilk kez Temiz Magazin'de! Yatak odasından, salonuna, spor odasından, misafir odalarına, mutfağına ve Süperstar'ın özel banyosuna kadar her şey ilk kez ve sadece Temiz Magazin'de!

EVİN SATIŞ FİYATI DUDAK UÇUKLATACAK!

Süperstar'ın süper lüks evi için istediği ücret ise dudak uçuklatacak!

AJDA PEKKAN, SÜPER LÜKS MALİKANESİ İÇİN TAM 8 MİLYON 700 BİN DOLAR İSTİYOR! YANİ TÜRK LİRASIYLA 26 MİLYON, ESKİ ORANLA ALIŞKIN OLANLAR İÇİN İSE "TAM 26 TRİLYON"

 

İŞTE EVİN ÖZELLİKLERİ:

Bahçeköy'de orman içindeki çok özel sitede bulunan malikane 1.300 metre kare arsa üzerine kurulu, kullanım alanı ise 1.100 metre kare. 

6 odası ve 2 salonu var. Üstelik her oda ve salon, Süperstar tarafından mimarlara özel tasarım olarak hazırlatılmış. Yani evi alan kişinin, ekstra bir hayali yoksa, Süperstar'dan alacağı malikaneye tek bir çivi bile çakması gerekmiyor!

Salon dışındaki her bir odanın kendisine ait banyosu ve tuvaleti var. 3 katlı evin, çok sessiz çalışan bir de asansörü mevcut. 

Malikanede çalışacak hizmetliler için de "hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası" mevcut. Yüzme havuzlu malikanede, 24 saat güvenlik de var.

Süperstar'ın villasını tam 26 milyona satmak istemesi kadar, evin her bir detayının emlak firması tarafından "internette" paylaşılıyor olması da bir hayli şaşırtıcı. Zira, Ajda Pekkan halen bu evde oturuyor ama, Pekkan'ın özel yatak odasına kadar her bir detay gözler önüne seriliyor. 

İŞTE SÜPERSTAR'IN SPOR SALONU:

VE YATAK ODASI:

Süperstar Ajda Pekkan, yatak odası için siyah, beyaz ve pembe renklerini kullanmış. Pekkan'ın çok sevdiği bilinen kedilerinin mama kapları da, kendi yatak odasında bulunuyor. Yatak odası aynı zamanda Süperstar'ın banyosuna açılıyor.

Ajda Pekkan'ın evi kadar, banyosuda konuşturacak!

Büyük ekran bir televizyonun yanı sıra, son derece uzun olan tuvalet masasında ise, makyaj malzemelerinden özel bakım ürünlerine kadar her şey yerli yerinde duruyor. 

MİSAFİR YATAK ODALARINDA DA TUVALET VE BANYO VAR:

İşte Ajda Pekkan'ın evinin misafir yatak odası.

 

Evin ikinci salonu ise, giriş katın hemen üstünde bulunuyor.

İŞTE SÜPERSTAR'IN MUTFAĞI:

EVİNİ NEDEN SATIYOR?

Süperstar evinden "maddi" nedenlerden dolayı vazgeçmiyor! Bahçeköy'deki bu eve taşınırken, Arnavutköy'de dubleks bir apartman dairesinde oturan Ajda Pekkan, yine şehir içinde oturmak istiyor.

Bakalım Süperstar'ın süper malikanesinin yeni sahibi kim olacak? 

 

 

Etiketler: 
Ajda Pekkan