Reklam
Temiz Magazin
13 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Şahane romantik komedi "Şahane Damat" çok güldürecek! Nükhet Duru, bu kez muhteşem sesiyle değil, oyunculuğuyla konuşturacak!

Özel Haber
14 Haziran 2016
Şahane romantik komedi "Şahane Damat" çok güldürecek! Nükhet Duru, bu kez muhteşem sesiyle değil, oyunculuğuyla konuşturacak!

 

Başarılı yapımcı Osman Sınav, “Şahane Damat” ile seyirciyi yine ekrana kilitlemeye hazırlanıyor!

Yıllardır imzasını attığı her projeyle dizi ve film sektörüne damgasını vuran ünlü yapımcı Osman Sınav yeni dizisi Şahane Damat ile ekranlara geliyor. Unutulmaz diziler Süper Baba, Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi, Sakarya Fırat, Kızılelma gibi projelerden sonra Osman Sınav romantik komedide de farkını ortaya koyuyor.

Yönetmenliğini usta yönetmen Raşit Çelikezer’in üstlendiği dizinin oldukça kalabalık ve iddialı da bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Başrollerini genç ve yetenekli oyuncular Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru’nun paylaştığı dizide, Türk Pop Müziği'nin 4 yapraklı yoncasından Nükhet Duru ve başarılı oyuncu Erhan Yazıcıoğlu da yer alıyor.

Hande Kaptan, Mesut Yılmaz, Murat Carim, Selin Uçer, Binnur Şerbetçioğlu, Köksal Engür, Leyla Göksun ve Selim Gürata’ da oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden.  

Sürprizlerle dolu, eğlenceli bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Şahane Damat”, Star TV’de izleyici ile buluşacak.

Etiketler: 
Şahane Damat
Osman Sınav
Nükhet Duru
Erhan Yazıcıoğlu

Facebook Google plus Instagram Twitter