Reklam
Temiz Magazin
30 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Serhat. Bu adam tam bir deli. Altın Kelebek'deki sahnesi için tam 95 bin TL ödedi!

Özel Haber
02 Aralık 2015

"Je M'adore" adlı şarkısıyla "dünya müzik listelerinde" 1 numara çıkmaya başaran ve aylardır o müzik listelerinde Türkiye'yi ve kendisini ve de şarkısını 1 numarada tutmayı başaran Serhat, Hürriyet Gazetesi'nin Altın Kelebek Ödülleri'nde sahneye çıktı. Ve sıkı durun, o sahneye çıkmak için tam 95 bin TL harcadı! Serhat, Altın Kelebek Ödülleri'nin verildiği Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nin sahnesi için yabancı dansçlarını Türkiye'ye getirdi. 

İŞTE TÜM DETAYLAR!

Serhat, Altın Kelebek ödül töreni  için 2 şarkı hazırladı. İlk şarkı olan Je M’adore Dünya Müzik Listeleri'nde 6 haftadır  1 numarada.

Yakında çıkacak olan albümünde yer alan “There Must Be A Way” Serhat’ın 2. şarkısıydı. İlk kez bu törende seslendirildi ve bu gece için özel bir koreografi hazırlandı.

Her 2 şarkının da bestecisi, ülkemizin en önemli müzik adamlarından Olcayto Ahmet Tuğsuz.

2 şarkı için 2 ayrı koreografi ve farklı kostümler tasarlandı.

Altın Kelebek'in stylingini de, Serhat’ın Je M’adore şarkısının  video klibinin de stylingini yapan Lia Dillenseger’e ait.

Serhat’a, dünya standartlarındaki şovunda tam 20 dansçı eşlik etti.

Paris’ten gelen dansçılar farklı milletlerden. Fransız, ispanyol, İtalyan,Çinli ve  Afrika kökenli dansçılar şovda yer aldı.

Serhat, dansçılarıyla birlikte, Altın Kelebek Ödül  Töreni  için 1 hafta boyunca, Paris’te prova yaptı.

 

Serhat’ın sahne kıyafetleri  Dolce & Gabbana tarafından hazırlandı.

Serhat’ın farklı ülkelerdeki fanları, gece boyunca performansları izleyip sosyal medyada yorumlarını yaptılar. Amerika’dan , Almanya’ya, Fransa’dan Yunanistan’a, İtalya’dan Dubai’ye kadar pek çok ülkenin sosyal medyasında  Serhat’ın  Altın Kelebek’teki performansı  gündeme geldi.

Fransa, İtalya ,Almanya ve Yunanistan’dan toplam 12 kişilik bir fan grubu, performansı yerinde izlemek için İstanbul’a geldi ve geceye katıldı.

Ve işte tüm bu hazırlıklar için, danscıların kostümleri, kendi kıyafeti ve provalar için Serhat, Türkiye'de eşi görülmemiş bir ücret ödedi. Tam 95 bin TL.

 

Facebook Google plus Instagram Twitter