Temiz Magazin
17 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ÖZEL HABER "Uyuşturucuyla" yakalanan oyuncu Yurdaer Okur'un dizideki işine son verildi! İşte perde arkasında yaşananlar!

Özel Haber
14 Nisan 2017
ÖZEL HABER "Uyuşturucuyla" yakalanan oyuncu Yurdaer Okur'un dizideki işine son verildi! İşte perde arkasında yaşananlar!

Tiyatro turnesi nedeniyle gittiği Kıbrıs'ta üzerinde 1 gram "uyuşturucu" olarak yakalanan  yakalanan oyuncu Yurdaer Okur, yine Kıbrıs'ta gözaltına alınmıştı.

28 Mart'ta tiyatro festivaline katılmak üzere Kıbrıs'a giden ve Ercan Havalimanı’nda narkotik köpeğine üzerinde bir gram hintkeneviriyle (esrar) yakalanan ünlü oyuncu Yurdaer Okur, tutuklanmamış ve 100 bin lira para cezasına çarptırılarak serbest bırakılmıştı... Yurdaer Okur, hapis cezası almaması nedeniyle de sınır dışı edilmemiş ve Kıbrıs'a giriş çıkışına engel konulmadı.

Bu gelişmeler yaşanırken, Temiz Magazin ünlü oyuncunun yeni başladığı dizisi "Seni Kimler Aldı"yı hatırlatıp, Okur'un dizideki akibetinin ne olacağını sormuştu!

Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği, Atv ekranlarında yayınlanacak dizide Yurdaer Okur için atv yönetiminin ne diyeceği merak konusu idi!

 

İŞTE O HABERİMİZ:

http://www.temizmagazin.com/gundem/uyusturucuyla-kibrista-yakalanan-yurd...

 

 

GELİŞMELER TEMİZ MAGAZİN FARKIYLA!

Yurdaer Okur, Kıbrıs'tan Türkiye'ye döndükten sonra, işinin başına, setine döndü!

Hatta Pastel Film'in dizinin tanıtımı için el sıkıştığı pr firması, Okur'un işinin başında olduğunu medya aracılığıyla kamuoyuna duyurdu!

 

TEMİZ MAGAZİN YURDAER OKUR'UN SETİNE DÖNDÜĞÜNÜ DE DÜN DUYURDU!

http://www.temizmagazin.com/gundem/uyusturucuyla-yakalanan-yurdaer-okur-...

 

 

AMA NE OLDUYSA ONDAN SONRA OLDU!

Yurdaer Okur işinin başına, setine döndü, Pastel Film Okur'a kapılarını açtı ama, ne olduysa bundan sonra oldu!

ATV YÖNETİMİ OKUR'U İSTEMEDİ!

ATV yönetimin ünlü oyuncuyla çalışmak istemedi. Kararını Pastel Film'e ileten Atv yönetiminin kararı nedeniyle de Yurdaer Okur diziden ayrılmak zorunda kaldı. İlk açıklamayı Pastel Film yaptı, ardından sosyal medya hesabında Yurdaer Okur'da benzer cümleler kullanarak açıklama yapmak zorunda kaldı ve İnstagram hesabından şu cümleleri yazdı:

 

PASTEL FİLM'İN AÇIKLAMASI:

ALINAN ORTAK KARARLA YOLLAR AYRILMADI:

Yani Pastel Film ve Yurdaer Okur'un aldığı ortak kararla Okur'un yolu diziyle ayrılmak zorunda kalmadı. Atv'den yapım firmasına bildirilen karar sonucunda Pastel Film, Yurdaer Okur'la çalışamadı. 

İşin aslı şuydu; Yurdaer Okur setine dönmüş, Pastel Film dizinin tanıtımı için anlaştığı pr firması ile bunu basına duyurmuş, ne var ki Atv, ünlü oyuncu ekranında görmek istemediği için, Okur ve Pastel Film, benzeri açıklama yapmak zorunda bırakılmıştı. 

Yurdaer Okur'un yerine diziye kimin geleceğini de önümüzdeki günlerde duyuracağız. 

 

 

 

 

Etiketler: 
Yurdaer Okur
Pastel Film
atv
uyuşturucu
Kıbrıs
Seni Kimler Aldı