Reklam
Temiz Magazin
01 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Zerrin Özer'in dün gece nikah masasına oturduğu Murat Akıncı için "dolandırıcı" iddiası çıktı! "1 YIL İÇİNDE 400 BİN LİRA ÖDEDİM! ÇOCUĞUMU ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ!"

Özel Haber
17 Haziran 2019
Zerrin Özer'in dün gece nikah masasına oturduğu Murat Akıncı için "dolandırıcı" iddiası çıktı! "1 YIL İÇİNDE 400 BİN LİRA ÖDEDİM! ÇOCUĞUMU ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ!"

61 yaşındaki Zerrin Özer, dün gece Murat Akıncı adlı bir kişiyle nikah masasına oturdu.

Uskumruköy'deki evinde yakın arkadaşlarının olduğu küçük bir davetle nikah masasına oturan Zerrin Özer'in evliliği, aralarındaki yaş farkı nedeniyle dün akşam İnstagram'da çok ses getirdi. 

Tam 4 kadın Esra Eminoğlu, Sinem, Nalan ve Seda adındaki hanımlar 2. Sayfa Programına sabah canlı yayına bağlandılar ve Murat Akıncı adlı kişinin kendilerinden nasıl para istediğini anlattı. 

Olay dün gece Esra Eminoğlu'nun bu mesajıyla ortaya çıktı. Esra Eminoğlu, İnstagram'daki magazin sitelerine bu mesajı yazdı:

BU ŞEREF YOKSUNU MURAT AKINCI BENİ 2 YIL ÖNCE KENDİSİNİ MAHMUT ATALAY OLARAK TANITIP BENİ 20 BİN TL DOLANDIRIP KAÇTI ANNESİ SEVİLAY ÜNAL'DA İKİSİ BİRLİKTE SERVET AVCISI TABİ Kİ PEŞLERİNE DÜŞTÜM ŞİKAYETTE BULUNDUM VE DOSYA SAVCILIKTA ŞİMDİİİİİ BÜTÜN TÜRKİYE NE MAL OLDUĞUNU ÖĞRENSİN HADİ BAKALIMMM MURAT AKINCI HODRİ MEYDAN!!!!

Mağdur kadınlardan Seda Hanım  sabah saatlerinde Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanarak açıklamalarını yaptı. Seda Hanım: "Zerrin Özer eğer parasını kaptırmadıysa ona ne mutlu. Annesiyle birlikte çalışıyorlar, birlikte dolandırıcılık yapıyorlar. Savcılıkta şikayetim var, ulaşamıyorduk, adresi belli değildi, şimdi ulaşabildiğimiz için çok mutluyum. Annesi Sevilay Ünal ile birlikte servet avcısı. Paramı istediğimde beni ölümle tehdit etti. Çocuğumla beni tehdit etti. Türkiye'nin tanınımış işadamlarını tanıyor, mafyayı tanıyor. Paramı istediğimde ölümle tehdit etti! dedi. 

 

EN BÜYÜK ZARARI SEDA HANIM ALMIŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR 

Kanal d 2. Sayfa programına ulaşan kadınlar arasında en büyük zararı Seda Hanım almış gibi gözüküyor. 400 bin TL parasını kaptırmış, ilk evliliğinden olan çocuğuyla tehdit edilmiş bir kadın Seda Hanım. 

Seda Hanım iddialarında Zerrin Özer'in eşinin Adnan Oktar'la da bağlantısı olduğunu söyledi. 

Konuyla ilgili tüm detayları elimize ulaştıkça paylaşacağız. 

 

 

Etiketler: 
murat akıncı
mahmut atalay
Kanal D
2. Sayfa
Zerrin Özer
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter