Reklam
Temiz Magazin
15 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bu yaz "selülit"leriniz kabusunuz olmasın! İşte kadınların korkulu rüyasına kesin çözüm.

Sağlık
06 Mart 2017
Bu yaz "selülit"leriniz kabusunuz olmasın! İşte kadınların korkulu rüyasına kesin çözüm.

 

Selülit çok basit olarak derinin altında bulunan yağdan başka bir şey değildir. Selülite neden olan yağ dokusu bağ dokusunu ters yöne doğru ittirerek cildi buruş buruş ve inişli çıkışlı gibi göstermektedir. Selülit insan sağlığı açısından zararlı bir şey değildir. Fakat bunun yanında çoğu kişi selülitten kötü görüntüsü yüzünden kurtulmak ister...

Vücutta selülit olması kişinin kilolu olduğu anlamına gelmemektedir. Zayıf hatta sıfır beden olarak nitelendirilen çok zayıf kişilerde dahi selülit görülebilmektedir. Yalnız şu da var ki eğer kilolu iseniz kilo vermek vücudunuzdaki selülitleri azaltmanıza yardımcı olur. Selülit genelde erkeklerden çok bayanlarda daha çok görülmektedir.

 

Yaz ayları yaklaşırken, deniz ve havuz mevsiminin de başlayacağı göz önünde bulundurulursa, bacaklarınızı pareo'larla kapatmak için uğraşmak yerine, selülitlerinizle ömür boyu vedalaşabilirsiniz. Selülit tedavisiyle ilgili, dünyaya çapında tanınmış ve merkezi Almanya'da bulunan WEYERGANS HIGH CARE AG firmasının selülit tedavisi ve lokal incelme sistemini tüm HIGH CARE cihazlarıyla uygulayan Türkiye'deki tek enstitü ile görüştük.

İstanbul Etiler'de bulunan HİGH CARE İSTANBUL'un yöneticisi olan Şule Öztürk Kara, Temiz Magazin'in "sağlık sayfaları"na özel olarak tedavilerini anlattı.

TÜRKİYE'DEKİ TEK MERKEZ!

High Care İstanbul, merkezi Almanya'da bulunan "Weyergans High Care AG" firmasının selülit bakımı ve lokal incelme sistemini high care konseptindeki tüm cihazlarıyla uygulanan Türkiye'deki tek yer.

BİZ GÜZELLİK MERKEZİ DEĞİLİZ!

Biz güzellik merkezi değiliz. Uzmanlık alanımız sadece selülit bakımı ve lokal incelme. Bunu yaparken kullandığımız sistem vücuda elektrik akımı ve ısı vermiyor. Dolayısıyla varis, kılcal damar ve dolaşım bozukluğu olanlar da aletlere rahatlıkla girebiliyor. Tedavide birbirini destekleyen cihazların kimi lenf dolaşım bozukluklarını iyileştirirken; kimi ödem ve toksik maddelerin dışarı atılımını sağlıyor, bir diğeri gevşek bağ dokusunun ana nedeni olan asit fazlalığını gideriyor.

 

Kişiye en uygun tedavi, kime özel olanıdır. Daha iyi görünmek, daha Mutlu olmaya yardımcıdır. Kişilerin vücut özelliğine göre hazırlanan paket programlarla 15 seanslık kürler neticesinde problemli olan bölgelerden 6-12 cm arasında incelme sağlanmaktadır.

 

ŞULE ÖZTÜRK KARA: "YAZ GELMEDEN TEDAVİYE BAŞLANMASI GEREKİYOR!"

Selülit sezonluk değildir, maalesef herkes bu işi son dakikaya bırakıyor, yani yaz gelmeden bir iki ay önce tedaviye başlıyor. Ancak bu bir sabır işi. Yılların birikiminden bir kaç seansta kurtulmak gerçekçi değil. Bu yüzden programa sonbalar, kış, ilkbahar gibi başlayıp zamana yaymak lazım. Tedavi bitince koruma seanslarını aksatmamak çok önemli. Beraberinde sonucun başarı oranını yükseltmek için kişi bol su içmeli, kilo fazlalığı varsa beslenmesine dikkat etmeli.

 
SONUÇLAR KAÇINCI SEANSTAN İTİBAREN FARK EDİLİYOR?
Kişinin metabolizmasına ve bizi ne kadar desteklediğine göre değişse de 5'inci seanstan itibaren fark görülmeye başlanır.
 
 
HİGH CARE'İ ÜNLÜ İSİMLER DE TERCİH EDİYOR
 
İstanbul'daki tek şubesi Etiler'de bulunan High Care'i müşterileri arasında ünlü isimler de var. Yeşim Ceren Bozoğlu, Leyla Lidya Tuğutlu, Saba Tümer, Gülben Ergen, Hande Doğandemir de High Care'in tüm hizmetlerinden yararlanan ünlü isimler arasındalar... 
 
HİGH CARE İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Telefon: 0212 3513008
 
Etiketler: 
Şule Öztürk Kara
High Care
Selülit
selülit tedavisi

Facebook Google plus Instagram Twitter