Temiz Magazin
18 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kanser hastalarına destek olmak için ücretsiz "meme ucu" yapıyor!

Sağlık
28 Ekim 2016
Kanser hastalarına destek olmak için ücretsiz "meme ucu" yapıyor!

"Kalıcı makyaj" anlamına gelen "micropigmentasyon" günümüzde kadınlar ve erkekler tarafından rağbet gören bir işlem.

Uygulama alanı ise, sadece kaş, dudak ve göz değil. Günümüzde "meme ucu renklendirmek" için bile kullanılan "micropigmentasyon" işlemi, "kaş estetiği" denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden olan Engin Tan tarafından da uygulanıyor. 

KANSER HASTALARI İÇİN MEME UCU'NA MİCROPİGMENTASYON YAPIYOR! 

İfade ve stil danışmanı olan Engin Tan Nişantaşı'ndaki merkezinde, meme kanseri nedeniyle operasyon geçirmiş hastalara micropigmentasyon yöntemiyle meme ucu yapıyor. Engin Tan, bu sosyal sorumluluk projesiyle, tüm yıl boyunca, "meme kanseri operasyonu" geçirmiş her yaştan hastalara ücretsiz olarak meme ucu yapacak!  

Micropigmentasyon, pigment boyaları cilt altına yerleştirilerek yapılan bir uygulama. Micropigmentasyon "kalıcı makyaj" denilerek çoğu yerde basitleştirilse de, özellikle kanserden ötürü kaşları dökülen hastalar için, hiçbir yan etkisi olmadığı için sıkça uygulanabilen bir işlem... Steril mikro iğneler yardımıyla, bitkisel mineralli boyaların cilt altına yerleştirilmesi işlemi olan micropigmentasyon ile, haberimizin başında da değindiğimiz gibi, kaş, meme, dudak ve gözlerde kalıcı işlemler uygulanabiliyor. 

Engin Tan'a ulaşmak için:

https://www.instagram.com/engin_tan/

Etiketler: 
Engin Tan