Reklam
Temiz Magazin
06 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sigarayı bırakmak için destek şart!

Sağlık
27 Ocak 2016

İki aynı frekans karşılaştırılarak, birbirlerini etkisiz hale getirirler. Yani vücudun bağımlılığı etkisiz hale gelmiş olur. Bu işlemin ardından, temiz havada yapılacak yürüyüşler, alınacak sıcak duşlar hatta mümkünse sauna ve buhar banyoları ile vücudun hızlı bir şekilde birikmiş olan toksinlerden (zehirli maddeler) arınması için önerilir. Bol su içilmesi kahve ve cola gibi cafein içeren içeceklerden uzak durulması, daha çok bitki çaylarına yönelinmesi gerekmektedir. 

SİGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA GELEN GÜZELLİKLER

Sigarayı bıraktıktan kısa bir süre sonra, dildeki tazelenme ve temizlenme gerçekleşeceğinden, besinlerden gerçek tatlar alınmaya başlanacaktır. Cildin daha sağlıklı bir görüntüye kavuşması, yaşlanma belirtilerinin azalması ve kişinin daha dinamik bir hayata geçmesi sağlanacaktır.

BİOREZONANS YÖNTEMİ İLE SİGARAYI BIRAKMA

45 dakika süren işlem sırasında hiçbir ağrı ve acı hissedilmez. İşlem bittikten sonra ki süreçte işlem uygulanan kişi psikolojik bağımlılığından yani el alışkanlığından kurtuluncaya dek, beyaz leblebi ve tuzsuz kaba çekirdeğini ile gün içerisinde bol miktarda tüketmesi önerilecektir. Neden tuzsuz kabak çekirdeği ve beyaz leblebi ? Kalorisi düşük gidalar ile el alışkanlığı sürecini atlatabilmek dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesi olarak önümüze çıkmaktadır. Sigarayı bırakan yada bırakma fikrinde olan tüm kişilerin en büyük soru işaretleri arkasından gelecek olan fazla kilo korkusudur. Bunun önlemi de biorezonans sigara bıraktırma işleminden sonra el alışkanlığını kalorisi düşük gıdalara yöneltmektir.

Facebook Google plus Instagram Twitter