Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 30 Kasım haftasının Astrolojik yorumu ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
29 Kasım 2020
Astrolog Sema Sidar'dan 30 Kasım haftasının Astrolojik yorumu ve yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, güzel bereketli sağlık dolu bir hafta olması dileğiyle.

Haftaya İkizler Burcu'nda gerçekleşen ay tutulması ile başlıyoruz.

Tutulma yılın son ay tutulması ve etkileri bir ay boyunca hayatımızda olacak.

Bu yüzden haftalık burç yorumlarından ayrı, uzun uzun yazdım.

Astroloji sayfamızda bulabilirsiniz.

Linki buraya bırakıyorum: 

https://www.temizmagazin.com/astroloji/2020nin-son-ay-tutulmasi-30-kasim...

TUTULMANIN DIŞINDA YENİ HAFTA OLDUKÇA SAKİN... 

Tutulmanın dışında hafta, oldukça sakin geçecek. 

1 ARALIK'TA MERKÜR YAY BURCU'NA GEÇİYOR

1 Aralık ‘ta Merkür; iletişim, haberleşme, zihin gezegeni Yay Burcu'na geçiyor.

Yay Burcu'nun doğası konsantreye, odaklanmaya, iletişime uygun değildir.

Merkür, Yay Burcu'nda iken görevlerini rahatça hayatımıza yansıtamaz, hal böyle olunca bu burçta zararlı bir konumda yer alıyor demeliyim...

Özetle Yay Burcu'nun dağınık ve hemen her şeyi yapma isteği Merkür ile uyuşmaz.

21 Aralık’a kadar Merkür bu burçta olacak ve doğru iletişim kurmak için zorlanabiliriz.

Kısmi retro etkisi altındayız da diyebilirim, yeni başlangıçlar için sıkıntı yok ama beklediğimiz haberleri almakta gecikmeler olabilir.  

Daha çok eğitim, yurtdışı ile ilgili konular, farklı felsefeler, kültürlerle ilgili alanlarda fayda sağlayacak etkiler olacak...

Sayısal işler, rakamlarla uğraşacağımız noktalar da Merkür & Yay bize iyi gelmeyecek.

Hukuksal konular, belirttiğim yine yolculuklar ve eğitim için güzel bir etki.

Bu dönemde unutkanlığımız artabilir, not alarak çalışmalısınız.

Ayrıca boğaz ve ses telleri ile ilgili rahatsızlıklara karşı da dikkatli olmalıyız, aşırı soğuk aşırı sıcak sıvı tüketimleri ses tellerini yorabilir.

YENİ HAFTANIN DİĞER ETKİSİNDE VENÜS VAR 

Haftanın diğer etkisinde Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni Neptün; hayal ve hayal kırıklıkları gezegeni ile çok güzel açı gerçekleştirecek.

11 Aralık’a kadar devam edecek bu etkiyle hayallerimize ulaşmak için gerekli içsel gücü bulabileceğiz.

Sezgilerimiz oldukça güçlü olacak, uzun süredir aşkta zorlanıyorduk ilişkilerde daha çok romantizm, tutku, sevgi hep bir arada olacak.

Sevip sevilebileceğiz.

Hayallerimizi doğru yönlendirebileceğiz.

Sanatsal konularda da bizi çok güzel bir yere getirecek etkiler içinde olacağız...

Aşk, sevgi, estetik, güzellik, görsel işler, güzel giyinmek, güzel olmak bütün bunlarda güzel etkiler altında kalacağız.

İlham perilerini yaratıcılığımızı başarılı bir şekilde kullanırken, doğru yön bulabileceğiniz.

Allah’la da bağımızın güçleneceği ilahi aşkı da hayatımıza dolu dolu alabileceğimiz harika bir etki.

 

30 KASIM - 6 ARALIK BURÇ YORUMLARINIZ 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, Merkür’ün Yay burcuna geçmesi sizi eğitimle ilgili konularda çok destekleyecek. Seyahat programlarınız bu etkiyle beraber artabilir. Uzun zamandır başlamak istediğiniz eğitimin tam vakti Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise ödemeler, borçlar konusunda size destek sağlayacak. Böyle içe dönmek kendinizi dinlemek gelecek planı kurmak için de güç bulabileceksiniz.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, Merkür’ün burç değiştirmesi sizi ödemeler, borçlar, kredilerde etkileyecek. Yazarak alışveriş yapmak ve para trafiğini kontrol etmek önemli. Unutkanlıklarınız maddi kayba sebebiyet verebilir. Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise ilişkilerde destek sağlayacak. Hayatınızda kimse yoksa arkadaşlarınız vasıtasıyla güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yine ikili ilişkiler ortaklıklar adına olumlu bir etki.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, Merkür’ün burç değiştirmesi sizi ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler de etkileyecek. Burada hem destek var hem de kendinizi tam olarak ifade etmek adına zorlanabilirsiniz. İlişki adına güzel bir dönem ama akılcı konuşmak, zekanızı ortaya koymak ilişkileriniz için gerekli. Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise iş ortamınızdan etkileyecek. Uzun zamandır beklediğiniz terfi atama ya da yükselme varsa bu dönemde hayatınıza gelebilir.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Merkür’ün burç değiştirmesi sizi iş ortamında etkileyecek. Yazışmalarınızı, maillerinizi ve çalışma disiplininize ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Dikkat dağınıklığı sizin ekstra çalışmanıza neden olacak. Venüs-Neptün etkileşimi ise hem aşk hem de eğitimle ilgili konularda size destek sağlayacak. İlişkileriniz, sosyalleştiğiniz alanlardaki farkındalığınız, varlığınız bu dönemde yıldız gibi parlayacak.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Merkür’ün burç değiştirmesi sizi ilişkiler, çocuklar ve hobilerinizde etkileyecek. Burada yapacağınız planlar da aksama olabilir, hayat enerjinizi yukarı çıkartacak güzel bir etki ama birtakım aksaklıklar olabilir. Bu yüzden garanti adım atmalısınız. Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise ailevi konularda etkileyecek. Miras, beklenti içinde olduğunuz paralar ve krediler anlamında aileden destek alabilirsiniz.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Merkür’ün burç değiştirmesi aile, yuva ve ev konularında etkileyecek. Evinizin içindeki elektronik cihazları yenileme değiştirme ya da tamirat ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle evinizin içindeki elektrik tesisatında sıkıntı yaşayıp düzenlemeye gidebilirsiniz. Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise sizi yolculuklarda etkileyecek ikili ilişkilerde aşkta sürpriz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça güçlenecek.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, Merkür’ün burç değiştirmesi sizi yakın çevreniz, kardeşleriniz ve sosyalleştiğiniz alanlarda etkileyecek. Komşularınızla bağınızda güçlendireceksiniz. Bu dönemde uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise sizi parada etkileyecek. Çalışma performansınız artacak ve bu size maddi olarak çok olumlu yansıyacak. Parayı arttırmak, para konusunda hayallerinizi gerçekleştirmek adına 11 Aralık’a kadar olumlu etkiler altındasınız.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, Merkür’ün burç değiştirmesi sizi para alanında etkileyecek. Paradaki unutkanlıklarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Cüzdanınıza, banka kartlarınızla ilgili sıkıntılar olabilir, çaldırmaya karşı dikkat edin. Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise çok size çok iyi gelecek. Venüs burcunuzdan bu etkiyi gerçekleştiriyor, hayatın her alanında aşkı doya doya yaşama, kendinizi iyi hissetme yaratıcılığınızı kullanma adına oldukça destekleyici.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, Merkür burcunuza geçiş yapıyor. Bu etki sizi iletişimde daha rahat bir sürece sokarken yine de unutkanlıklar konusunda dikkatli olmalısınız. Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise sizi ev ortamınızda değişiklikler yapmanızı sağlayacak. Tadilat tamiratlarla uğraşabilirsiniz. Yine evde vakit geçirmek misafir ağırlamak uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızı görmek için bu etkinin desteğini göreceksiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Merkür’ün burç değiştirmesi sizin içe dönmenize neden olacak. Uzun zamandır planladığınız işlerin aksaması motivasyonunuzu düşürse de sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız destek verecek. İş ortamınızda zamanı yönetmeniz çok önemli olacak. Venüs-Neptün etkileşimi ise kalabalık gruplardan destek alacağınızı, organizasyon işlerinde fırsat yakalayacağınızı gösterirken. Kardeşleriniz ile bağınız bu dönemde güçlenecek.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, Merkür’ün burç değiştirmesi sizi kalabalık ortamlar sosyal çevre ve gelecek projelerinizde etkileyecek. Daha fazla insanla bir arada olabilirsiniz kalabalık gruplar size iyi gelecek. Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ise para açısından sizi çok desteleyecek. Hem işte yükselme hem bunu paraya çevirmek için fırsatları getirirken. Gelirlerinizi arttırmak için oldukça güzel.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Merkür’ün burç değiştirmesi sizi kariyer ortamında etkileyecek. Kariyerde doğru iletişim kurmak adına, daha fazla gayret sarf edeceksiniz. Planlı çalışıp, projelerinizi yürütmek çok önemli olacak. Burcunuzdaki Neptün’ün Venüs ile gerçekleştirdiği olumlu açı ise sürpriz bir uzun yolculuğa işaret edebilir. Yolculuklar ve seyahat adına güzel bir dönem.

 

 

AY TUTULMASININ BURCUNUZA OLAN ETKİSİNİ, BİR ÖNCEKİ YAZIMDA YAZDIM. OKUMAK İÇİN: 

https://www.temizmagazin.com/astroloji/2020nin-son-ay-tutulmasi-30-kasim...

 

 

Etiketler: 
Sema Sidar
merkür
ay tutulması
yay burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter